KIRKGÖZELER’DE HUMMALI İÇME SUYU ÇALIŞMASI - T.C. Horasan Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi

KIRKGÖZELER’DE HUMMALI İÇME SUYU ÇALIŞMASI

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Su Ve Kanalizasyon İşleri, Horasan İlçesi Kırkgözeler mahallesindeki içme suyu sorununu bitirmek için bir süre önce çalışmalarını başlattığı, içme suyu projesinin Mahalleye 2 km uzaklıkta olan kaynak su bölgesinde çalışmaları kış mevsimiyle başlayan soğuk hava ve zorlu arazi şartlarına rağmen aralıksız devam ediyor.
ESKİ ...(Su ve Kanalizasyon İşleri Daire Müdürlüğü) denetiminde çalışan ESKİ çalışanları, mahalledeki kaynak su hattını bir an önce tamamlamaya çalışıyor.
Gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin konuşan Erzurum Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İşleri Daire Başkanı Elimdar AYDEMİR konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede "mahallemize su verme çalışmalarımız tüm hızıyla devam ederken, ekiplerimizle beraber Kırkgözeler mahalesinde bulunan çalışmalarımızı oldukça soğuk ve zor şartlar altında çalışarak bir an önce bitirmeye çalışıyoruz. Tüm çalışmalar denetimimizde gerçekleşiyor. Mahallemizin su sorununun bir an önce çözülmesi için hummalı bir çalışma içerisindeyiz" dedi.
Ayrıca; mahallede gerçekleştiren içme suyu çalışmalarını yerinde incelemek üzere mahalleye gelen Ak Parti Erzurum Miletvekili Mustafa ILICALI ve Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir AYDIN yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı mahalle halkını ziyaret eden Başkan AYDIN ve Miletvekili ILICALI çeşitli ziyaretlerinin ardından mahalleden ayrıldıBaşkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<<Ocak/2020>>

Hava Durumu

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz.. - Tasarım: Bilgi İşlem