BAŞKAN AYDIN HORASAN’I WINTERFEST’E TAŞIYOR - T.C. Horasan Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi

BAŞKAN AYDIN HORASAN’I WINTERFEST’E TAŞIYOR

Horasan Belediyesi Erzurum 2015 WINTERFEST Kış festivali etkinliklerine katılmak isteyen vatandaşlar için Horasan Belediyesince üç gün süre ile dört araç tahsis etti. Araç tahsisinden mutluluk duyan vatandaşlar Başkan Abdulkadir Aydın'a teşekkür ettiler.

Horasan Belediyesi Erzurum 2015 WINTERFEST Kış festivali etkinliklerine katılmak isteyen vatandaşlar için Horasan Belediyesince üç gün süre ile dört araç tahsis etti. Araç tahsisinden mutluluk duyan vatandaşlar Başkan Abdulkadir Aydın'a teşekkür ettiler.
Horasan Belediyesi elinde bulunan araçları vatandaşın belirli ihtiyacı halinde tahsis ediyor. Özellikle sosyal ve kültürel organizasyonlarda vatandaşlara araç sıkıntısı yaşatılmıyor. Erzurum'da düzenlenen 2015 WINTERFEST Kış Festivali etkinliklerine katılmak da araç sıkıntısı çeken vatandaşlara Horasan Belediyesince üç gün süre ile dört otobüs tahsis edilerek araç problemi çözüldü.  Belediyenin, çeşitli sosyal programlar ve gezilerde araç tahsisinde bulunması ile halkın takdirini kazandı
Tahsis edilen araçlar hakkında memnuniyetini dile getiren vatandaşlar; “Erzurum WINTERFEST etkinliklerine katılmamızda ulaşım sorunumuzu çözen, bizlerin her zaman yanında bulunan Horasan Belediye Başkanımız Abdulkadir Aydın'a, tüm Horasan Belediyesi personeline teşekkür ederiz'' dedi.
Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, halkımızın sorunlarına çözüm üretmenin mutluluğunu yaşadığını belirterek, “Göreve gelir gelmez sosyal belediyecilik anlayışına çok önem verdik bu alanda bir çok çalışmaya imza attık.  Vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için ciddi uğraşlar vererek ilçemizde oluşan bu  sorunlara  çözümler ürettik. Etkinliklere katılmaları için vatandaşlarımıza dört  servis aracı tahsis ederek, Aziz şehrimiz Erzurum'da düzenlenen kış festivali etkinliklerine rahat şekilde ulaşım yapmalarını sağladık. İnşallah vatandaşlarımıza desteklerimiz her zaman devam edecek vatandaşlarımız hak ettiği hizmeti alacaktır.’’ diye konuştu.
BELEDİYE BASIN/YAYIN


Başkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<<Aralık/2019>>

Hava Durumu

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz.. - Tasarım: Bilgi İşlem