MUTLU YILLAR - T.C. Horasan Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi

MUTLU YILLAR

 

 

Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir AYDIN, 2016'ya girerken yayımladığı yeni yıl mesajında, Horasan’lı hemşehrilerinin yeni yılını ve mekkenin fethini kutladı.

 

Horasan Belediye BaşkanıAbdulkadir AYDIN, 2016'ya girerken yayımladığı yeni yıl mesajında, Horasan’lı hemşehrilerinin yeni yılını ve 1 Ocak Mekke’nin Fethini kutladı.

Yeni yıla yeni projelerle ve yeni hizmet ataklarıyla gireceklerinin altını çizen Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir AYDIN, "Her yeni yıl; geleceğe yönelik yeni planların, projelerin yapılması, hedeflerin belirlenmesi, umutların tazelenmesidir. Bu planlar, projeler, hedefler, umutlar, hep birlikte gönül gönüle, el ele vererek Horasan İlçemizi yaşam kalitesi daha da yükselmiş bir ilçe haline dönüştürecek. İlçemiz açısından 2015 yılı gayet verimli bir şekilde geride kalırken çok önemli gelişmelere de sahne oldu. 2014 yılı Nisan ayında kurulan Horasan Belediyemiz; altyapı, sosyal ve kültürel projeler,  ve birbirinden önemli çalışmalar neticesinde adından övgüyle söz ettirmeyi başardı. İyisiyle kötüsüyle geride bıraktığımız 2015 yılı, önümüzdeki yılların müjdecisi olan projelerin hazırlık yılı olmuştur. Umutla karşıladığımız 2016 yılı, bu projelerin olgunlaşma yılı olacaktır.Horasan İlçemizin geleceğine yön verecek olan bu  projelerimiz, çok kısa bir sürede tamamlanarak hemşehrilerimizin hizmetine sunulacaktır. 2016 yılı aynı zamanda belediyemizin birçok projesinin de hayata geçme yılı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle; ilçemizde görev yapan tüm kamu personelinin, sivil toplum kuruluşlarının, esnafın, özel sektör çalışanlarının ve tüm Horasan’lı vatandaşlarımın yeni yılını ve mekkenin fethini, en içten dileklerimle kutlarım. Yeni umutları beraberinde getiren 2016 yılında, daha çağdaş, daha modern, yaşam kalitesi yüksek bir Horasan'da; sevgi, hoşgörü, kardeşlik ve yardımseverlik duygularının arttığı, hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur içerisinde hep birlikte bir yaşam geçirmeyi temenni ederim" dedi.Başkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<<Aralık/2019>>

Hava Durumu

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz.. - Tasarım: Bilgi İşlem