BAŞKAN AYDINDAN DEMOKRASİ MESAJI - T.C. Horasan Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi

BAŞKAN AYDINDAN DEMOKRASİ MESAJI

BAŞKAN AYDIN; “DEVLETİMİZİN VE MİLLİ İRADENİN YANINDAYIZ”

Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, milletin ve Cumhurbaşkanının kararlılığıyla üstesinden gelinen paralel ihanetin kökünün kazınacağını belirtti.
“Ülkemiz tarihi bir gün yaşıyor. Demokrasiyi ve milli iradeyi sekteye uğratmaya çalışan güçler bir kez daha geçtikleri harekette yüce milletimizin milli iradesi karşısında hüsrana uğramıştır.
Gün, demokrasi ve milli iradeye sahip çıkma günüdür. Gücünü milletten almayan bir grubun kalkışması, halkın milli iradesi ile seçilmiş meşru hükümeti alaşağı etme çabası sonuçsuz kalmıştır. Tüm Hemşehrilerimi, aziz vatandaşlarımı bu kalkışmaya karşı demokrasinin ve milli iradenin yanında olmaya çağırıyorum.

Askerle vatandaşı karşı karşıya getirme çabaları milletimizin gücü ve milli idaresi karşısında sonuçsuz kalmıştır

Herkes bilmelidir ki; Milletimiz demokrasiye ve milli iradeye sahip çıkacak vatandaşlarımızın ve bu milletin idaresini yansıttığı devletimizin ve hükümetimizin yanındayız. 
Demokrasi yolunda şehitlerimiz var. Allah sivil, polis ve asker şehitlerimize rahmet etsin. Ailelerinin,yakınlarının ve Milletimizin başı sağ olsun

Cumhurbaşkanımız, Baş Komutanımız'ın çağrısı üzerine, başta Horasan olmak üzere ülkenin her sokağında teyakkuz durumumuz devam edecektir.Başkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<<Aralık/2019>>

Hava Durumu

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz.. - Tasarım: Bilgi İşlem