HORASAN BELEDİYESİ MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİ İLE YEMEK VERDİ - T.C. Horasan Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi

HORASAN BELEDİYESİ MUHTARLAR GÜNÜ NEDENİ İLE YEMEK VERDİ

Horasan Belediyesi tarafından Muhtarlar onuruna yemek verildi

Horasan Belediyesi tarafından 19 Ekim Muhtarlar Günü nedeniyle muhtarlara yemek verildi.

Belediye Çay Bahçesinde düzenlenen yemeğe; Horasan İlçe Kaymakamı Doğan Dinç İlçe Emniyet  müdürü, İlçe Jandarma Komutanı İlçe Müftüsü  daire amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

Toplantıda konuşan Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, ve Horasan İlçe Kaymakamı Doğan Dinç 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı.

Başkan Aydın, “Muhtarlarımız bulundukları mahalle yada köyde devletin tüm kurumlarını temsil etmekte, bölgesinde yaşayan vatandaşlarla devlet arasında köprü görevi görmektedir. Vatandaşlarımız devletle olan ilişkilerinde ilk muhtarlarımızın kapısını çalmakta, mahallenin dirlik ve düzeni için ilk müracaat yerleri muhtarlarımız olmakta, mahallesinde yaşanan sorunların giderilmesi ilk olarak muhtarlarımızdan beklenmektedir. Biz sizlerin ne kadar zor şartlar altında özveri ile görev yaptığınızın bilincindeyiz. Bunun için aranızda hiçbir ayrım yapmadan kapımızı 24 saat sizlere açık tuttuk. Sizlerden gelen talepleri olabildiğince hızlı bir şekilde ve imkanlarımız ölçüsünde yerine getirmeye çalışıyoruz. Mümkün olduğu sürece sık sık bir araya gelerek sizlerden aldığımız görüş ve önerileri değerlendirmeye çalışıyoruz” dedi.Başkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<<Aralık/2019>>

Hava Durumu

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz.. - Tasarım: Bilgi İşlem