Başkanın Mesajı - T.C. Horasan Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi

Başkanın Mesajı

Saygıdeğer Horasanlılar;

Her gün biraz daha ileriye, biraz daha gelişime, biraz daha hayallerimizdeki şehir Horasan’a ulaşmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Horasan’ı ve Horasan Halkını hak ettiği hizmet ve kent anlayışla buluşturmak için hazırladığımız projeler, hizmetler ve yatırımlarla gece gündüz demeden güveninize layık olmaya çalışıyoruz.

Doğu Anadolu Bölgesinin konumu itibari ile cazibe merkezi olan ilçemizi, müthiş potansiyeli ile sadece ilimizin değil, bölgemizin de parlayan yıldızı haline getirme yönünde hızla ilerliyoruz. Hedefimiz, Horasan’ı’ her alanda örnek bir yerleşim merkezi haline getirmektir.

Horasan konumu, ulaşımı,  doğası, huzurlu ve güvenli ortamıyla başlı başına bir değerdir. Bizlere bahşedilen bu değeri, gerekli hizmet ve projeleri üreterek hak ettiği yere getirmek ise en büyük görevimizdir. İlçemizde, turizm başta olmak üzere hayatın her alanına dair ortaya koyacağımız çalışmalar  sayesinde, yaşam kalitemizin artması bizim için oldukça önem arz etmektedir.

Değerli Horasan’lı  Hemşehrilerim,

Bu güzel ilçe, bu güzel coğrafya biz birlikte hareket ettiğimiz ve aynı hedefe birlikteliğe inandığımız sürece istediğimiz noktaya gelecektir. Bana her zaman ulaşabileceğinizi, fikirlerinizin, görüşlerinizin, eleştiri ve önerilerinizin şahsım için çok değerli olduğunu sizler de biliyorsunuz. İlçemizi hak ettiği yere getirmek için en büyük güç, işte bu birliktelik ve beraberliktir.

"Ben" anlayışının yıkıldığı, "biz" olmanın gücü ve heyecanıyla çıktığımız bu yolda en büyük gücümüz siz saygıdeğer halkımızla kurduğumuz bağımızdır. Bu bağı güçlü kılan ise ortaya koyduğumuz Horasan hayalini, beraber şekillendirmiş olmamızdır.

En içten selam, sevgi ve saygılarımla…Başkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
<<Ocak/2020>>

Hava Durumu

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz.. - Tasarım: Bilgi İşlem