ILICALI'DAN BAŞKAN AYDIN'A TEŞŞEKÜR ZİYARETİ - T.C. Horasan Belediye Başkanlığı Resmi Web Sitesi

ILICALI'DAN BAŞKAN AYDIN'A TEŞŞEKÜR ZİYARETİ

ILICALI'DAN BAŞKAN AYDIN'A TEŞŞEKÜR ZİYARETİ

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, beraberindekiler ile birlikte Horasan... ilçesine teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

1 Kasım 2015 günü yapılan 26. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinin ardından AK Parti Erzurum Milletvekili seçilen Prof. Dr. Mustafa Ilıcalı, Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın'ı makamında ziyaret etti.

AK Parti Erzurum Milletvekili Ilıcalıyı ve beraberindekileri, Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın, belediye meclis üyeleri, ilçe teşkilatı ve partiler karşıladı. AK Parti Erzurum Milletvekili Mustafa Ilıcalı, Belediye Başkanı AbdulKadir Aydın'a ve ilçe teşkilatına seçim kampanyasındaki yoğun çalışmalarından dolayı teşekkür etti daha sonra Horasan Belediyesine ait meclis salonunda partililer ve meclis üyeleri ile biraraya gelen Ilıcalı belediye çalışmaları hakkında Horasan Belediye Başkanı Abdulkadir Aydın'ın anlatımında hazırlanan çalışma slaytını izleyerek Horasan Belediyesi ekiplerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.Ilıcalı burada yaptığı konuşmasında“Tüm mazlumların gözü 1 Kasım tarihindeydi. 7 Haziran ile 1 Kasım tarihleri arasından ülkemiz ciddi sıkıntılar içine girdi. Ancak Allah’a şükürler olsun ki 13 yıllık iktidarımızda atmış olduğumuz temelin öyle kolay kolay sarsılmayacağı fark edildi. Bu sıkıntıları fark eden halkımız bizlere 1 Kasım zaferini yaşattı. İlçede tatmin edecek oy aldığımıza inanıyoruz. Kürt’üyle, Türk’üyle, Arabıyla, Çerkez’iyle birlik ve beraberlik içerisinde bu güzel ülkemizde yaşayalım. Türkiye’nin doğusu ile batısı ile bütün herkes 1 kasım da istikrarlı bir şekilde oyunu barış ve huzurdan yana kullandı. Bizler bir oyunda kıymetini biliyoruz. 13 bin oyununda kıymetini de biliyoruz. Bu başarıya emek veren herkese şükranlarımı sunuyorum” dedi.Başkanımız

İlgili Konular

Etkinlik Takvimi

PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
<<Aralık/2019>>

Hava Durumu

Duyuru Panosu

Güncel Anket - Arşiv

Yenilenen Web Sitemizi Nasıl Buldunuz.
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz.. - Tasarım: Bilgi İşlem